Ayın Şoförü ödülü verilmeye devam ediliyor

18.05.2017, TRABZON, TESOB - Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (TESOB) tarafından başlatılan Ayın Şoförü uygulamasında ödüller dağıtılmaya devam ediyor. Ayın Şoförü seçilen Kuran Kursu – Fatih – Ayasofya durağından Kenan Durmuş’a ve durak başkanı Ergin Özsalih’e plaket ve ödülleri TESOB Başkanı Metin Kara ile Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Turan Altuntaş tarafından verildi.


Şoförlük mesleğine standart getirilmesi amacıyla uygulanmaya başlanan “Ticari Taşıt Sürücülerinin Davranış Modellerinin Geliştirilmesi” projesi kapsamında başlatılan Ayın Şoförü uygulamasında Şubat ayının ödülleri verilmeye devam ediliyor. TESOB Başkanı Metin Kara ve Trabzon Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Turan Altuntaş katıldığı törende, Kuran Kursu – Fatih – Ayasofya durağından Kenan Durmuş’a Ayın Şoförü plaketi ve çeyrek altın verildi. Ayrıca projeye katkılarından dolayı durak başkanı Ergin Özsalih’e de plaket takdim edildi.


TESOB Başkanı Metin Kara, Ayın Şoförü uygulamasının devam edeceğini söyledi. Plaket töreninin ardından Kenan Durmuş’un aracına Ayın Şoförü çıkartmaları yapıştırıldı.