Trabzon'da Ayın Şoförleri ödüllerini almaya devam ediyor

28.07.2017, TRABZON, TESOB – Trabzon'un Of, Köprübaşı ve Araklı ilçelerinde Ayın Şoförü seçilen kişilere ödülleri TESOB Başkanı Metin Kara ve oda başkanları tarafından takdim edildi.

OF'TA AYIN ŞOFÖRÜ HIZIR HACIHASANOĞLU

Of ilçesinde Ayın Şoförü seçilen Hızır Hacıhasanoğlu'na ödülünün takdimi için Of Şoförler ve Otomobilciler Odası'nda tören düzenlendi. Hacıhasanoğlu'na plaketini TESOB Başkanı Metin Kara ve oda başkanı Şahmeran Er verdi.

KÖPRÜBAŞI'NDA AYIN ŞOFÖRÜ MURAT AYAR

Köprübaşı ilçesinde Ayın Şoförü seçilen Murat Ayar'a ödülü TESOB Başkanı Metin Kara ve Köprübaşı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Osbman Aydın tarafından verildi. Kara ve Aydın ayrıca projeye katkılarından dolayı Köprübaşı Minibüs Dolmuş Durağı Başkanı Hasan Sancak'a da teşekkür plaketi takdim etti.

ARAKLI'DA AYIN ŞOFÖRÜ ALİ AKGÜN

Araklı ilçesinde Ayın Şoförü seçilen Ali Akgün'e plaketini TESOB Başkanı Metin Kara ile Araklı Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yusuf Gümüştaş verdi. Kara ve Gümüştaş ayrıca, projeye desteği nedeniyle Araklı – Trabzon Dolmuş Durağı Başkanı Ahmet Taşkın'a da plaket takdim etti.

TESOB Genel Sekreteri Ömer Kayıkçıoğlu ve Eğitim Uzmanı Özge Yılmaz'ın da katıldığı törenlerde Ayın Şoförü seçilen kişilere çeyrek altın hediye edildi, araçlarına Ayın Şoförü çıkartmaları yapıştırıldı.