Başkan Kara: Seçilen tüm arkadaşlarımız birlik ve beraberlik içinde önemli çalışmalar yapacaktır

27.04.2022, TRABZON, TESOB – Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (TESOB) Başkanı Metin Kara, genel kurulu 8 Mayıs 2022 tarihinde yapacaklarını belirterek, “49 meslek odamızda başkanlığa ve yönetime seçilen tüm arkadaşlarımızın esnaf ve sanatkârlarımızın geleceği adına önemli çalışmalar yapacağına inanıyorum” dedi.

TESOB Başkanı Metin Kara, birliğe bağlı 49 meslek odasında 1 Ocak 2022’de başlayan genel kurulların 31 Mart 2022 tarihiyle sona erdiğini, 8 Mayıs’ta da Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Olağan Genel Kurulu’nu yapacaklarını belirterek, “Kongrelerimiz esnaf ve sanatkârımıza yakışır biçimde sevgi ve saygı ortamı içinde geçmiştir. Bu ortamın yaratılmasına emeği olan tüm esnaf arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. 49 meslek odamızın yönetimine seçilerek, yaklaşık 30 bin esnaf ve sanatkârımıza hizmet etmeye aday olan arkadaşlarımızın da birlik ve beraberlik içinde önemli işler yapacağına inanıyorum. Trabzon'daki paydaşlarla üyelerini ileriye taşıyabilecek projeleri üreten, şehrimize, bölgemize ve ülkemize katkı sağlayan arkadaşlarımız her zaman başımızın tacıdır. Tüm oda başkanlarımıza ve yöneticilerimize esnafımız için hayırlı çalışmalar yapmaları dileğiyle başarılar diliyorum” diye konuştu.

TESOB GENEL KURULU 8 MAYIS’TA YAPILACAK

Başkan Kara, “Oda seçimlerimizin tamamlanmasının ardından TESOB Olağan Genel Kurulu’nu da 8 Mayıs 2022 Pazar günü saat 11.00’de KTÜ Osman Turan Kültür ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştireceğiz. Bu vesileyle genel kurulumuzun da esnaf ve sanatkârlarımız adına hayırlı olmasını diliyorum” dedi.