Vali Ustaoğlu ve Başkan Kara esnafa koronavirüs uyarısında bulundu

23.03.2021, TRABZON, TESOB – Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu ve Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (TESOB) Başkanı Metin Kara, 'Yoğunlaştırılmış Tematik Denetimler' kapsamında Tabakhane ve Meydan civarında ziyaretler yaparak esnaf ve vatandaşlara koronavirüs tedbirlerine yönelik uyarılarda bulundu.

TESOB'U ZİYARET ETTİ
Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği'ni ziyaret ederek Başkan Metin Kara ile görüştü. Başkan Kara, Vali Ustaoğlu'na tematik denetimler kapsamında yapılan bilgilendirme ve bilinçlendirme çalışmaları hakkında bilgi verdi. Kara ayrıca esnaf ve sanatkârların başta kısmi açılma olmak üzere pandemi dönemindeki talepleriyle ilgili Vali Ustaoğlu'nu bilgilendirdi.

ESNAFI ZİYARET ETTİLER
Vali Ustaoğlu ve Başkan Kara daha sonra Tabakhane ve Meydan civarında ziyaretlerde bulunarak esnaf ve vatandaşlara koronavirüs tedbirlerine yönelik uyarılarda bulundu. Vali Ustaoğlu, ayrıca Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi'ni de ziyaret ederek çalışmaları hakkında Başkan Kara'dan bilgi aldı.