Halkbank Yönetim Kurulu Başkanı Özdil TESOB'u ziyaret etti

12.03.2021, TRABZON, TESOB – Halkbank Yönetim Kurulu Başkanı Recep Süleyman Özdil, Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (TESOB) Başkanı Metin Kara'yı ziyaret etti.

Halkbank Yönetim Kurulu Başkanı Recep Süleyman Özdil, 'Halkbank olarak hangi işleri yaparsak yapalım asıl misyonumuz olan esnaf ve sanatkârı desteklemeye devam ediyoruz. Pandemi döneminde de bu desteğimizi yoğun olarak devam ettirdik. Normalleşme ile piyasaların rahatlayacağını ve ekonominin ivme kazanacağını tahmin ediyoruz. Banka olarak üzerimize düşeni gücümüz yettiğince yapmaya devam edeceğiz. Kaynaklarımız yeterli ve daha güzel bir Türkiye için elbirliğiyle çalışıyoruz' dedi.

TESOB Başkanı Metin Kara da ziyaretleri için Halkbank Yönetim Kurulu Başkanı Recep Süleyman Özdil'e teşekkür ederek, 'Esnaf ve sanatkârlar olarak Halkbank ile ruh ve beden gibiyiz. Her zaman desteğinizi yanımızda hissettik. Bunun için teşekkür ediyoruz' diye konuştu. Başkan Kara, pandemi döneminde sıkıntıda olan sektörler ve esnafın talep ve çözüm önerileriyle ilgili de Özdil'le görüş alışverişinde bulundu.
Başkan Kara, Özdil'e ziyaretin anısına Trabzon'un Coğrafi İşaretli ürünleri arasında yer alan Sürmene Bıçağı seti takdim etti.