TESOB Başkanı Kara esnaf ve sanatkâr odalarını ziyaret etti

02.05.2019, TRABZON, TESOB – Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (TESOB) Başkanı Metin Kara, ilçelerdeki esnaf ve sanatkâr odalarını ziyaret etti.

TESOB Başkanı Metin Kara, beraberinde TESOB Yönetim Kurulu Üyesi ve Sürmene Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Ekrem Yılmaz ve TESOB Genel Sekreteri Ömer Kayıkçıoğlu ile Arsin Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ali Sarıalioğlu, Arsin Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Murat Ateşoğlu, Yomra Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mustafa Şimşek, Yomra Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Adnan Aygün, Maçka Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hüseyin Konak ile Maçka Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Lokman Kar'ı makamlarında ziyaret etti.

Başkan Kara ve beraberindekiler ayrıca Trabzon Kamyon ve Kamyonetçiler Esnaf Odası Başkan Şükrü Bekâr ile Trabzon Madeni İşler ve Teknik Makine Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Mustafa Pehlivan'a da ziyarette bulundu.

Başkan Kara, esnaf odası başkanlarıyla belirli periyodlarda bir araya geldiklerini belirterek, 'Ayrıca sayın başkanlarımızı makamlarında da ziyaret ederek taleplerini dinledik çeşitli konularda görüş alışverişinde bulunduk. Odalarımızın esnaf ve sanatkârlarımıza en iyi hizmeti vermesi için bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da desteklerimizi sürdüreceğiz' dedi.