TESOB Başkanı Kara, Oda Ziyaretlerini Sürdürüyor

23.01.2017, TRABZON, TESOB – Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (TESOB) Başkanı Metin Kara, esnaf odalarını ziyaretlerini sürdürdü. Kara, esnafın sorunlarının daima takipçisi olacaklarını söyledi.

TESOB Başkanı Metin Kara, beraberinde Genel Sekreter Ömer Kayıkçıoğlu ile Elbise Temizleyicileri Odası Başkanı Aytekin Keleş, Marangozlar ve mobilyacılar Odası Başkanı İzzet Alkış, Kasaplar ve Celepler Odası Başkanı Temel Korkmaz, Yorgancılar ve Hallaççılar Odası Başkanı Hüseyin Yılmaz, Tatlıcı, Pastacı ve Şekerciler Odası Başkanı İlhan Karabekir, Elektrik ve radyocular Odası Başkanı Rüstem Şal, Soğuk Demirciler ve Kaynakçılar Odası Başkanı Aslan Enez, İnşaatçılar Odası Başkanı Ayhan Taflan, Matbaacılar ve Ciltçiler Odası Başkanı Mustafa Özcelep ile Fotoğrafçılar Odası Başkanı Mehmet İhsan Yılmaz’ın makamlarını ziyaret etti.

Oda başkanları ve yönetim kurulu üyeleriyle görüşen TESOB Başkanı Metin Kara, “Biz büyük bir aileyiz ve çatı kuruluşu olarak ailemizin her bireyinin sorunlarıyla yakından ilgileniyoruz. Sorunların tespit edilmesi ve çözümü noktasında elimizden gelen yardımı her zaman yapacağımızı oda başkanlarımıza bir kez daha ilettik. Değerli görüşlerini aldık” dedi.