TESOB Başkanı Kara, Esnaf Odalarını Ziyaret Etti, Sorunları Dinledi

18.01.2017, TRABZON, TESOB – Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (TESOB) Başkanı Metin Kara, esnaf odalarını ziyaret ederek sorunları dinledi, çözüm önerileri konusunda oda başkan ve yöneticileriyle fikir alışverişinde bulundu.

TESOB Başkanı Metin Kara, beraberinde Genel Sekreter Ömer Kayıkçıoğlu ile Seyyar Semt Pazarcılar Odası Başkanı Kemal Akçay, Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Turan Altuntaş, Bakkallar ve Sebzeciler Odası Başkanı Başaran Maraba, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Hayri Köksal, Madeni İşler ve Makine Sanatkârlar Odası Başkanı Mustafa Pehlivan, Umum Kamyoncular ve Kamyonetçiler Odası Başkanı Şükrü Bekar, Otel ve Kahveciler Odası Başkanı H. İbrahim Şahinoğlu, Servis Araçları Odası Başkan Tayyar Demir, Elektronikçiler Odası Başkanı Mehmet Yılmaz, Terziler Odası Başkanı Temel Koç, Konfeksiyoncular ve Tuhafiyeciler Odası Başkanı Hakan Koç, Fırıncılar Odası Başkanı Davut İlik ve Kuyumcular ve Saatçiler Odası Başkanı Ali Yazıcı’yı makamlarında ziyaret etti.

Oda başkanları ve yönetim kurulu üyeleriyle, sorunlar ve çözüm önerileri konusunda görüş alışverişinde bulunan TESOB Başkanı Metin Kara, “Odalarımız birliğimizin temelini oluşturuyor. Esnaf ve sanatkar kardeşlerimizin sorunlarının çözümü noktasında her zaman elimizden geleni yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. Bu tür ziyaretleri daha sık periyotlar halinde yapmaya çalışacağız. Belli başlı sorunları zaten biliyoruz. Her oda başkanımızdan sorunlarla ilgili bilgi aldık. Onların çabalarına biz de üst birlik olarak destek vereceğiz” dedi.