Başkan Kara, Başkan Yılmaz'ı tebrik etti

28.02.2018, TRABZON, TESOB - Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (TESOB) Başkanı Metin Kara ve beraberindeki oda başkanları, Trabzon Elektronikçiler Esnaf ve Sanatkârlar Odası olağan genel kurulunda yeniden başkanlığa seçilen Mehmet Yılmaz'a hayırlı olsun dileklerini iletti.

Trabzon Elektronikçiler Esnaf ve Sanatkârlar Odası Olağan Genel Kurulu, TESOB Başkanı Metin Kara'nın divan başkanlığında gerçekleştirildi. Genel kurulda mevcut başkan Mehmet Yılmaz 163 oy alarak yeniden başkanlığa seçilirken, Temel Yıldız 40 oy aldı.

TESOB Başkanı Metin Kara, beraberinde TESOB Başkanvekili ve Trabzon Matbaacılar, Ciltçiler ve Kırtasiyeciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Özcelep, TESOB Yönetim Kurulu Üyesi ve Sürmene Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Ekrem Yılmaz, TESOB Yönetim Kurulu Üyesi ve Trabzon Kasaplar ve Celepler Odası Başkanı Temel Korkmaz, Trabzon Elektrik ve Radyocular Esnaf Odası Başkanı Rüstem Şal, Trabzon Elbise Temizleyiciler Esnaf Odası Başkanı Aytekin Keleş, Maçka Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hüseyin Konak ile başkan seçilen Mehmet Yılmaz ve yönetim kurulundaki arkadaşlarını tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.