Başkan Kara'dan Başkan Aygün'e tebrik

24.02.2018, TRABZON, TESOB - Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (TESOB) Başkanı Metin Kara ve beraberindeki oda başkanları, Yomra Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası başkanlığa yeniden seçilen Adnan Aygün'e hayırlı olsun dileklerini iletti, çalışmalarında başarılar diledi.

Yomra Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Olağan Genel Kurulu bugün gerçekleştirildi. Divan Başkanlığını TESOB Başkanı Metin Kara'nın yaptığı kongrede mevcut başkan Adnan Aygün 112 oy alarak yeniden başkanlığa seçilirken, diğer aday Mustafa İskender 92 oy aldı.

TESOB Başkanı Metin Kara, beraberinde TESOB Başkanvekili ve Trabzon Matbaacılar, Ciltçiler ve Kırtasiyeciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Özcelep,  TESOB Yönetim Kurulu Üyesi ve Çarşıbaşı Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Turan Kaynar, TESOB Yönetim Kurulu Üyesi ve Sürmene Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Ekrem Yılmaz, Trabzon Terziler, Çeyizlik Eşya İmalat ve Satıcıları Esnaf Odası Başkanı Temel Koç, Trabzon Elbise Temizleyiciler Esnaf Odası Başkanı Aytekin Keleş, Trabzon Madeni İşler ve Makine Sanatkarlar Esnaf Odası Başkanı Mustafa Pehlivan, Yomra Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Şimşek'le birlikte Başkan Aygün'ü tebrik etti. Kara, Aygün'e yeni görev döneminde de başarılar diledi.