Başkan Kara'dan Başkan Kar'a tebrik

19.02.2018, TRABZON, TESOB – Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (TESOB) Başkanı Metin Kara, Maçka Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası başkanlığına yeniden seçilen Lokman Kar'a hayırlı olsun dileklerini iletti.

Maçka Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası olağan genel kurulu TESOB Başkanı Metin Kara'nın divan başkanlığında gerçekleştirildi. Seçim sonucunda mevcut başkan Lokman Kar 158, rakipleri Naci Yılmaz 57, Yalçın Çakmak 32 oy aldı.

TESOB Başkanı Metin Kara, beraberinde TESOB Başkanvekili ve Matbaacılar, Ciltçiler ve Kırtasiyeciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Özcelep, TESOB Yönetim Kurulu Üyesi ve Trabzon Kasaplar ve Celepler Esnaf Odası Başkanı Temel Korkmaz, TESOB Yönetim Kurulu Üyesi ve Çarşıbaşı Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Turan Kaynar, Maçka Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hüseyin Konak, Trabzon Kamyoncular ve Kamyonetçiler Esnaf Odası Başkanı Şükrü Bekar, Trabzon Terziler, Çeyizlik Eşya İmalat ve Satıcıları Esnaf Odası Başkanı Temel Koç, Araklı Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Coşkun Kınalıoğlu ile yeniden başkanlığa seçilen Lokman Kar'a hayırlı olsun dileklerini iletti ve yeni görev döneminde başarılar diledi.