Trabzon'da Ayın Şoförü, ödülünü Başkan Kara'dan aldı

17.02.2018, TRABZON, TESOB – Trabzon'un Ortahisar ilçesinde Ocak ayının şoförü seçilen Levent Şen'e plaketi ve ödülü TESOB Başkanı Metin Kara tarafından verildi. Başkan Kara düzenlenen eğitim programına katılan şoförlere de sertifikalarını takdim etti.

Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (TESOB) tarafından başlatılan Ayın Şoförü uygulamasında 2018 yılı Ocak ayının şoförü seçilen Havalimanı Taksi Durağı'ndan Levent Şen'e plaketi ve ödülü törenle verildi. TESOB Başkanı Metin Kara, ayrıca projeye katkılarından dolayı durak başkanı Bülent Şen'e de plaket takdim etti.

Başkan Kara, Havalimanı Taksi Durağına mensup olan ve Ticari Taşıt Sürücülerinin Davranış Modellerinin Geliştirilmesi Projesi kapsamında düzenlenen eğitimleri başarıyla bitiren şoför esnafına da sertifikalarını verdi. Başkan Kara, havalimanı taksi durağının şehrin bir anlamda vitrini olduğunu, bu bakımdan şoför esnafına büyük görev düştüğünü belirterek, 'Elbette sizlerin de özellikle korsan taşımacılık yönünden sorunlarınız olduğunu biliyorum. Bu sorunu çözmek için gerekli girişimleri de elbirliğiyle gerçekleştireceğiz' dedi. Plaket ve sertifika törenine TESOB Denetim Müdürü Yakup Çil ve TESOB Eğitim Müdürü Erhan Eroğlu da katıldı.