TESOB ile Medical Park arasında indirim protokolü imzalandı

09.02.2018, TRABZON, TESOB - Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (TESOB) ile Medical Park Hastaneleri arasında indirim protokolü imzalandı.

TESOB üyesi esnaf ve sanatkârların ayakta ve yatarak tedavilerde belirlenen oranlarda kolaylıklardan yararlanmalarını sağlayan protokolün imza törenine TESOB Başkanı Metin Kara, TESOB Başkanvekili Mustafa Özcelep, Genel Sekreter Ömer Kayıkçıoğlu, Medical Park Karadeniz Hastanesi'nden Fırat Uğur, Faruk Bayraktar, Büşra Demir ve Nesrullah Sonay katıldı.  

TESOB Başkanı Metin Kara, 'Esnaf ve sanatkârlarımızın kendilerinin ve birinci derecede yakınlarının yaşadıkları sağlık sorunlarında yararlanabilecekleri bir protokol imzaladık. Protokolümüz kapsamına Karadeniz Medical Park ve Trabzon Medical Park hastaneleri dâhildir' dedi. Kara, yatarak ve ayakta tedavilerdeki indirimin yanı sıra, çeşitli polikliniklere yönelik çeşitli dönemlerde indirim kampanyalarını da uygulanacağını, bu indirimlerin de telefon mesajı ve TESOB internet sitesi yoluyla üyelere duyurulacağını vurguladı.

Medical Park Karadeniz Hastanesi Kurumsal Pazarlama Müdürü Fırat Uğur da "Trabzon'daki esnaf ve sanatkârlara hizmet vermekten mutluluk duyacağız. Anlaşmamız Trabzon'umuza hayırlı uğurlu olsun" diye konuştu.