TESOB Başkanı Kara ve oda başkanları Başkan Enez'i kutladı

24.01.2018, TRABZON, TESOB – Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (TESOB) Başkanı Metin kara ve beraberindeki oda başkanları, Trabzon Soğuk Demirciler ve Kaynakçılar Esnaf Odası başkanlığına yeniden seçilen Aslan Enez'i kutlayarak, yeni görev döneminde başarılar diledi.

Trabzon Soğuk Demirciler ve Kaynakçılar Esnaf Odası olağan genel kurulu bugün gerçekleştirildi. TESOB Başkanı Metin Kara'nın divan başkanlığını yaptığı genel kurulda, mevcut başkan Aslan Enez 141 oy alarak yeniden başkanlığı seçilirken, rakibi Mustafa Hellaç 37 oy aldı.

Genel kurulun ardından TESOB Başkanı Metin Kara, TESOB Yönetim Kurulu Üyesi ve Sürmene Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Ekrem Yılmaz, Elektrikçiler ve Radyocular Esnaf Odası Başkanı Rüstem Şal, Trabzon Terziler, Çeyizlik Eşya İmalat ve Satıcıları Esnaf Odası Başkanı Temel Koç ile Trabzon Konfeksiyoncular ve Tuhafiyeciler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Aydın, Trabzon Yorgancılar ve Hallaççılar Esnaf Odası Hüseyin Yılmaz, Başkan Aslan Enez ve yönetim kurulu üyelerini kutlayarak, yeni görev döneminde başarılar diledi.