Başkan Kara: Kongrelerimiz sevgi ve saygı ortamı içinde devam etmektedir

18.01.2018, TRABZON, TESOB – Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (TESOB) Başkanı Metin Kara, 1 Ocak'ta başlayan oda seçimlerinin sevgi ve saygı ortamı içinde geçtiğini belirterek, 'Seçilen tüm arkadaşlarımızın esnaf ve sanatkârlarımızın geleceği adına, birlik ve beraberlik içinde önemli çalışmalar yapacağına inancımız tamdır' dedi.

FOTOĞRAFÇILAR ESNAF ODASI GENEL KURULU YAPILDI

Trabzon Fotoğrafçılar Esnaf Odası olağan genel kurulu yapıldı. Mevcut başkan Mehmet İhsan Yılmaz'ın tek aday olarak girdiği seçimlerde kongre divan kurulu başkanlığını yapan TESOB Başkanı Metin Kara, 1 Ocak'ta başlayan kongrelerin sevgi ve saygı ortamı içinde geçtiğini belirterek, 'Bu birlik ve beraberlik ortamının oluşmasına katkı veren herkese teşekkür ediyorum. Seçilen tüm arkadaşlarımızın esnaf ve sanatkârlarımızın geleceğine, ülkemizin üretimine ve gelişmesine katkı verecek çalışmalar yapacağına inancımız tamdır. Bu dönemde ülkemizin çimentosu olan esnaf ve sanatkârlarımızın birlik ve beraberliklerinin daha da artmasına katkı sağlayan herkese, camiamız adına teşekkür ediyorum' dedi.

TESOB Başkanı Metin Kara, daha sonra TESOB Yönetim Kurulu Üyesi ve Kasaplar ve Celepler Esnaf Odası Başkanı Temel Korkmaz, Trabzon Terziler, Çeyizlik Eşya İmalat ve Satıcıları Esnaf Odası Başkanı Temel Koç, Trabzon Elektrikçiler ve Radyocular Esnaf Odası Başkanı Rüstem Şal ile birlikte Mehmet İhsan Yılmaz'a başarılar diledi ve yönetim kurulu üyeleriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.