TESOB Başkanı Kara'dan Başkan Keleş'e tebrik ziyareti

18.01.2018, TRABZON, TESOB – Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (TESOB) Başkanı Metin Kara, Trabzon Elbise Temizleyiciler Esnaf Odası başkanlığı görevine yeniden seçilen Aytekin Keleş'i tebrik etti.

Trabzon Elbise Temizleyiciler Esnaf Odası'nın tek liste ile yapılan olağan genel kurulunda mevcut başkan Aytekin Keleş, yeniden başkanlığa seçildi. TESOB Başkanı Metin Kara, beraberinde TESOB Başkanvekili ve Trabzon Matbaacılar, Ciltçiler ve Kırtasiyeciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Özcelep, TESOB Yönetim Kurulu Üyesi ve Sürmene Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Ekrem Yılmaz, TESOB Yönetim Kurulu Üyesi ve Trabzon İnşaatçılar Esnaf Odası Başkanı Ayhan Taflan, Sürmene Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Selahattin İsmailoğlu, Trabzon Elektrikçiler ve Radyocular Esnaf Odası Başkanı Rüstem Şal ve diğer ilgililerle birlikte, Başkan Aytekin Keleş'i kongre salonunda ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Başkan Kara, göreve yeni seçilen Trabzon Elbise Temizleyiciler Esnaf Odası yönetim kurulu üyelerini de tebrik ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.