Başkan Kara'dan Araklı'ya ziyaret

12.01.2018, TRABZON, TESOB – Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (TESOB) Başkanı Metin Kara ve beraberindeki oda başkanları, Araklı Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası başkanlığına seçilen Coşkun Kınalıoğlu ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek, 'hayırlı olsun' dileklerini iletti.

Araklı Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası olağan genel kurulunda mevcut başkan Yusuf Gümüştaş 141 oyda kalırken, Coşkun Kınalıoğlu 219 oy olarak seçimin galibi oldu. TESOB Başkanı Metin Kara, beraberinde TESOB Başkanvekili ve Matbaacılar, Kırtasiyeciler ve Ciltçiler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Özcelep, TESOB Yönetim Kurulu Üyesi ve Sürmene Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Ekrem Yılmaz, TESOB Yönetim Kurulu Üyesi ve Çarşıbaşı Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Turan Kaynar, Trabzon Elektrik ve Radyocular Esnaf Odası Başkanı Rüstem Şal, Trabzon Elbise Temizleyicileri Esnaf Odası Başkanı Aytekin Keleş, Köprübaşı Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı A. Osman Aydın, TESOB Disiplin Kurulu Üyesi Erdinç Yılmaz ve diğer ilgililerle birlikte Araklı'ya gitti.

Kara ve beraberindekiler, Araklı Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası başkanlığına seçilen Coşkun Kınalıoğlu'na hayırlı olsun dileklerini iletti ve yeni görevinde başarılar diledi.