Başkan Kara'dan Başkan Köksal'a tebrik ziyareti

09.01.2018, TRABZON, TESOB – Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (TESOB) Başkanı Metin Kara, beraberindeki TESOB yönetim kurulu üyeleri ve oda başkanlarıyla birlikte, Berberler ve Kuaförler Odası başkanlığına yeniden seçilen Hayri Köksal'a tebrik ziyaretinde bulundu.

Trabzon Berberler ve Kuaförler Odası olağan genel kurulu bugün gerçekleştirildi. Mevcut başkan Hayri Köksal 301 oy alırken, rakibi Mesut Aydın 161 oyda kaldı.

TESOB Başkanı Metin Kara, beraberinde TESOB Yönetim Kurulu Üyesi ve Kasaplar ve Celepler Odası Başkanı Temel Korkmaz, TESOB Yönetim Kurulu Üyesi ve Sürmene Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Ekrem Yılmaz, TESOB Yönetim Kurulu Üyesi ve Trabzon İnşaatçılar Esnaf Odası Başkanı Ayhan Taflan, Elektrik ve Radyocular Esnaf Odası Başkanı Rüstem Şal'la birlikte kongre salonunu ziyaret etti. Başkan Kara ve beraberindekiler, yeniden Berberler ve Kuaförler Odası başkanlığına seçilen Hayri Köksal ve yönetim kurulu üyelerini tebrik ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.