TESOB Başkanı Kara, Başkan Özcelep'i tebrik etti

08.01.2018, TRABZON, TESOB – Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (TESOB) Başkanı Metin Kara, Trabzon Matbaacılar, Ciltçiler ve Kırtasiyeciler Esnaf Odası başkanlığına üçüncü kez seçilen TESOB Başkanvekili Mustafa Özcelep'i tebrik etti.

Başkan Metin Kara, Divan Kurulu başkanlığını da yaptığı kongre sonucunda rakibi Fethi Yılmaz'dan daha fazla oy alarak başkanlığa seçilen Mustafa Özcelep'e, yeni görev döneminde de başarılar diledi.

Trabzon Matbaacılar, Ciltçiler ve Kırtasiyeciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Özcelep, amaçlarının sektöre katkı yapan çalışmalara imza atmak olduğunu belirterek, 'Bana ve arkadaşlarıma destek veren herkese teşekkür ediyorum. İnşallah yeni dönemde de birlik ve beraberlik içinde daha güzel çalışmalara imza atacağız' dedi.

TESOB Başkanı Kara, Kasaplar ve Celepler Esnaf Odası Başkanı Temel Korkmaz, Elektrik ve Radyocular Esnaf Odası Başkanı Rüstem Şal ile birlikte Matbaacılar, Ciltçiler ve Kırtasiyeciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Özcelep, seçimdeki rakibi Fethi Yılmaz ve seçilen yönetim kurulu üyeleriyle birlikte günün anısına fotoğraf çektirdi.