Başkan Kara'dan Akçaabat'a tebrik ziyareti

08.01.2018, TRABZON, TESOB – Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (TESOB) Başkanı Metin Kara, Akçaabat Esnaf ve Sanatkârlar Odası başkanlığına 4. kez seçilen Yaşar Sivrikaya'ya tebrik ziyaretinde bulundu.

Trabzon'un en büyük odası olan Akçaabat Esnaf ve Sanatkârlar Odası seçimi bugün gerçekleştirildi. Tek liste ile gidilen seçimde mevcut başkan Yaşar Sivrikaya, 4. kez başkanlığa seçildi. TESOB Başkanı Metin Kara, kongre salonunu ziyaret ederek Yaşar Sivrikaya ve yönetim kurulundaki arkadaşlarına hayırlı olsun dileklerini iletti. Başkan Kara, 'Akçaabat'taki esnaf ve sanatkâr kardeşlerimiz başarılı çalışmalarını bir kez daha ödüllendirmiş ve Yaşar Sivrikaya'yı dördüncü kez bu göreve layık görmüştür. Ben de tekrar tebriklerimi iletiyor ve yeni görev döneminde de başarılı çalışmalarını sürdüreceğine olan inancımı yineliyorum' dedi.

TESOB Başkanı Metin Kara, beraberinde TESOB Yönetim Kurulu Üyesi ve Beşikdüzü Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hüseyin Günaçtı, TESOB Yönetim Kurulu Üyesi ve Sürmene Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Ekrem Yılmaz, Köprübaşı Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ali Osman Aydın ile birlikte Akçaabat Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Yaşar Sivrikaya ve yönetim kurulu üyeleriyle günün anısına fotoğraf çektirdi.