Düzköy'de Ayın Şoförüne ödül

14.11.2017, TRABZON, TESOB -  Trabzon'un Düzköy ilçesinde Ayın Şoförü seçilen Engin Akçiçek'e plaketi ve hediyesi TESOB Başkanı Metin Kara ile Düzköy Esnaf ve Sanatkârlar ve Şoförler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Baykuş tarafından verildi.


Trabzon Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (TESOB) tarafından başlatılan Ayın Şoförü uygulamasında 19'uncu ödül Düzköy Esnaf ve Sanatkârlar ve Şoförler Esnaf Odası'nda düzenlenen törenle sahibini buldu. Törende Düzköy Haçkalı Baba Minibüsçüler Kooperatifi'ne bağlı çalışan Engin Akçiçek'e plaketini ve hediye altınını TESOB Başkanı Metin Kara ile Düzköy Esnaf ve Sanatkârlar ve Şoförler Esnaf Odası Başkanı Mustafa Baykuş verdi. Ayrıca projeye katkılarından dolayı Düzköy Haçkalı Baba durak başkanı Sebahattin Serdar'a da plaket takdim edildi.


TESOB Başkanı Metin Kara, ayrıca odayı ziyareti anısına Başkan Mustafa Baykuş'a kahve fincanı hediye etti. TESOB Danışmanı Ahmet Dursun Yılmaz ve Denetim Müdürü Yakup Çil'in de katıldığı törenin ardından Engin Akçiçek'in aracına Ayın Şoförü çıkartmaları yapıştırıldı.